Recenzie Aligator M2

Overené recenzie Aligator M2

Pridané: 23. apríla 2018

Zakúpený v hodinky-365.sk

• Hodinky sa mi páčia, sú elegantné a veľmi praktické. Doporučujem, páčia sa mi a sú elegantné.

Dávid

Pridané: 18. marca 2018

Zakúpený v hodinky-365.sk

Produkt síce pre lepšie služby potrebuje aplikáciu ale je to na slušnej úrovni pokiaľ to chcete ako začínajú a nečakáte nič profi. Merania všetkého druhu sú pomerne presné ( hodnoty som porovnával s iným prístrojom, ktorému dôverujem) ale samozrejme to treba brať ako orientačné veci :). S produktom som nad mieru spokojnú a príjemne ma prekvapil, nečakal som to až v takej miere. Jediná asi nevýhoda je appka čisto v angličtine pre ľudí čo sa v tom moc nevyznajú a nabijánie aktualizuje len za pomoci aplikácie. Ináč hodnotím produkt pozitívne, istotne neľutujem a som spokojný :) odporúčam.

Overený zákazník HENRY - ITSK

Pridané: 2. januára 2018

Zakúpený v HENRY - ITSK

Kupoval som to pre dieťa ,tak ohľadom ceny a kvality výrobku som spokojný. Nakoľko je to len náhražka MI 2. a dieťa je s tým spokojné tak nemám čo dodať. Všetko funguje. Treba sa len zaregistrovať ako aj u MI 2 a cez aplikáciu si všetko nadstavíte. Nie je v SK.

Pridané: 30. novembra 2017

Zakúpený v hodinky-365.sk

Vdeli ste ze je to fit naramok? Kupovala som hodinky, ku ktorým je nutné stiahnuť aplikáciu, inak ich môžem zahodiť...neukazuju automaticky cas...no co uz...urcite by som nekupovala, keby som toto vedela...

Xiaomi Mi Band 2

Xiaomi Mi Band 2