Aligator M2

Šikovný náramok od značky Aligator je veľmi jednoduchý, ako stvorený na každodenné používanie vo dne, v noci. Vďaka pokročilým funkciám budete môcť sledovať svoj srdcový tep, pri športe vám prístroj vypočíta počet spálených kalórií alebo počet krokov a pri vašich výletoch a túrach zase prejdenú vzdialenosť. Náramok nemusíte dávať dole ani na noc, vie totiž vyhodnotiť kvalitu vášho spánku a keď si na ňom nastavíte budík, veľmi šetrne vás vzbudí jemnými vibráciami. Po spárovaní s vaším smartfónom budete mať prehľad o prichádzajúcich správach i hovoroch a zároveň si budete môcť svoje športové výsledky previesť do počítača, vyhodnocovať v rôznych tabuľkách alebo zdieľať na sociálnych sieťach so svojimi priateľmi.

Obľúbený design s dotykovým displejom

Náramok môžete vďaka neutrálnemu designu využívať ako hodinky na každodenné nosenie, skvele sa hodí ku každému volnočasovému oblečeniu. Sú vyrobené z kvalitného, ​​odolného TPU materiálu, majú dotykový displej s vysokým rozlíšením a veľkou prednosťou je aj dlhá výdrž batérie.

Podporovaný OS
univerzálna
Zobrazenie času
Bluetooth

• , zakúpené v pohodlne-nakupy.sk

Spokojnost, predchadzajuca dobra skusenost.

• dobrá cena

univerzálna
Zobrazenie času
Bluetooth

Mnoho pokročilých funkcií

Lepšie výsledky pri športovaní dosiahnete sledovaním svojho srdcového tepu. Budete mať prehľad o zdolaných vzdialenostiach a počtu spálených kalórií. Ale nielen počas športovania oceníte funkcie, ktoré náramok ponúka. V noci vám náramok monitoruje kvalitu spánku a ráno vás jemnými vibráciami šetrne prebudí. A ak budete až príliš leňošiť, náramok vás upozorní na nedostatok pohybu alebo naopak pripomenie nutnosť odpočinku v dňoch so zvýšenou fyzickou záťažou.
Mnoho pokročilých funkcií

Spáruje sa s chytrými telefónmi

Veľmi praktické je spárovanie náramku so smartphonom. Náramok komunikuje so všetkými telefónmi s operačným systémom Android. Svoje športové výsledky tak môžete previesť do počítača, vyhodnotiť v tabuľkách alebo zdieľať so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach. Samozrejmosťou je tiež upozornenie na prichádzajúce správy a hovory.
Spáruje sa s chytrými telefónmi

Fitness náramok M2

S pokročilými funkciami a meraním srdečného tepu!

Chytrý fitnes náramok ktorý Vám pomôže udržať sa v skvelej kondícii.

Meria kroky, vzdialenosť, monitoruje srdcovú činnosť. Sleduje, ako kvalitne spíte a ďalšie hodnoty.

Náramok komunikuje so smartphonmi a môžete tak vyhodnocovať svoje pokroky a výkony

v prehľadných tabuľkách, alebo sa pochváliť na sociálnych sieťach.

• Zobrazenie času, budíka, notifikácií

• Displej: OLED s vysokým rozlíšením, ovládanie dotykom

• Krokomer a meranie vzdialeností

• Výpočet spálených kalórií

• Meranie srdcového tepu

• Pripomínanie nutnosti odpočinku

• Upozorňovanie na nedostatok pohybu

• Záznam a vyhodnocovanie kvality spánku

• Šetrné vibračné budenie

• Oznamovanie prichádzajúcich správ a hovorov

• Batérie vydržia viac ako 240 hodín

• Bluetooth® 4.0 Low Energy

• Materiál: TPU

Dokumenty

3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v pohodlne-nakupy.sk

Spokojnost, predchadzajuca dobra skusenost.

• dobrá cena
    • sprievodný software bez češtiny

x

• , zakúpené v hodinky-365.sk

Hodinky sú pekné a presné

• Nevypadá špatně
    • Neměří,ale generuje náhodná čísla.

Například noha mého pracovního stolu má tep 65 a tlak
    109/76 mmHg. Naštěstí nekráčí.

• , zakúpené v hodinky-365.sk

• Hodinky sa mi páčia, sú elegantné a veľmi praktické. Doporučujem, páčia sa mi a sú elegantné.
  • , zakúpené v hodinky-365.sk

Produkt síce pre lepšie služby potrebuje aplikáciu ale je to na slušnej úrovni pokiaľ to chcete ako začínajú a nečakáte nič profi. Merania všetkého druhu sú pomerne presné ( hodnoty som porovnával s iným prístrojom, ktorému dôverujem) ale samozrejme to treba brať ako orientačné veci :). S produktom som nad mieru spokojnú a príjemne ma prekvapil, nečakal som to až v takej miere. Jediná asi nevýhoda je appka čisto v angličtine pre ľudí čo sa v tom moc nevyznajú a nabijánie aktualizuje len za pomoci aplikácie. Ináč hodnotím produkt pozitívne, istotne neľutujem a som spokojný :) odporúčam.

• , zakúpené v HENRY - ITSK

Kupoval som to pre dieťa ,tak ohľadom ceny a kvality výrobku som spokojný. Nakoľko je to len náhražka MI 2. a dieťa je s tým spokojné tak nemám čo dodať. Všetko funguje. Treba sa len zaregistrovať ako aj u MI 2 a cez aplikáciu si všetko nadstavíte. Nie je v SK.

• , zakúpené v hodinky-365.sk

Vdeli ste ze je to fit naramok? Kupovala som hodinky, ku ktorým je nutné stiahnuť aplikáciu, inak ich môžem zahodiť...neukazuju automaticky cas...no co uz...urcite by som nekupovala, keby som toto vedela...