Carneo U7

Krokomer
Bluetooth

• , zakúpené v MP3.sk

• Prakticka vec

• Meral som v zapätí na profi tlakomeri a údaje čo sa týka krvného tlaku boli veľmi odlišné. 168/88 oproti124/82 na náramku. Čo je teda rozdiel.

Podporovaný OS
Vodoodolnosť
Snímač tepu
Krokomer
Bluetooth

Carneo U7 Je stále obľúbenejšie mať fyzické aktivity pod palcom . A nemusí ísť čisto o tie športové. Ukazuje to aj šikovný náramok Carneo U7, ktorý meria okrem iného aj krvný tlak alebo počet nachodených krokov a zvládne ustrážiť aj kvalitu vášho spánku. A vie toho oveľa viac. OLED panel a skvelá výdrž Všetkých dôležitých informácií Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

1zákazník odporúča produkt
4zákazníci neodporúčajú produkt

• Meria kroky , kalórie a da sa spárovať s mobilom .
    • Tlak a tep meria chybne nespĺňa požiadavky

neodporucam pretoze je drahý a na bežné funkcie stačí aj lacnejší produkt .

• , zakúpené v MP3.sk

• Prakticka vec

• nic
    • meranie???

mne sa tiez nezdala presnost merania tak som skusil odmerat... Vankus tlak 139/96 tep 79, drevena noha od stola tlak 129/80 tep 71 a skleneny pohar mal tlak 128/88a tep 102 Hah to je uzasne, nech zije cinska elektronika a blbi ludia ako ja ktori taketo veci daju 70€

• ze este funguje aj po dvoch mesiacoch, pretoze moje predosle naramky a hodinky isli tak mesiac
    • meranie absolutne nepresne
    • v noci budenie na vystrahu vysokeho tepu, pritom tep bol 70/min
    • Po dvoch mesiacoch je nutne nabijanie kazdy druhy den

Naramok pouzivam dva mesiace.Ma funkciu merania ako ine naramky a nvyse aj meranie tlaku. Ja mam z tlakom problem, preto so ho aj kupil. Naramok ma meranie tlaku normal a personal. Doteraz somtoto delenie nepochopil, pretoze tlak by mal byt podla mna odmerany vzdy presne a nie podla nepochopitelneho nastavnia. Ale ani toto delenie merania nema na meranie tlaku vyznam, pretoze tlak to meria asi podla nejakeho nastaveneho vzorca. Ja som mal namerany tlak podla normal cca 120 az 126 na 80 az 96 a podla personal to iste ale posunute o 10 dole. Ja uzivam lieky na tlak a ked tlakomer mi odmeral 172na105 tak naramok 120na 80 a po lieku som som mal 136na 96 a natamok ukazal 120na 80. Podobne je to aj s meranim tepu. Pri vystrahe na vysoky tep a po namerani 106 uderov, som si napocital 72. Merania e spanku je tiez divne ked lezim v posteli a citam knihu, tak naramok meria uz spanok. K meraniu krokov a kalorii sa uz nbudem ani vyjadrovat

• meranie tlaku, som prekvapeny celkom presnym meranim
    • da sa nastavit monitorovanie tepu, s naslednym upozornenim pri zisteni problemu
    • lepsia viditelnost na slnku ako u mi band2
    • lepsia citatelnost oproti mi band2, ktory ma velmi male cisla
    • mala ponuka app
    • predvolena apka je len v anglictine
    • pomaly prenos dat z naramku do telefonu
    • na prenos historie dat, treba byt pripojeny k netu
    • Velke minus za presnost merania spanku,

Kupil som ho, ked sa mi pokazil naramok mi band 2, ktory fungoval len 6 tyzdnov. Tento naramok sa mi velmi paci, pretoze ma lepsie nastavene funkcie ako vacsina naramkov. Paci sa mi pravidelna kontrola tepu a ked zisti nejaky problem, tak da upozornenie, alebo spusti aj meranie tlaku. Ma aj ine veci, ako najdenie mobilu... Velmi nespokojny som ale s meranim spanku. Naramok zacne merat cas, ked si lahnem do postele a ked este nieco citam, tak uz to meria ako spanok. Tak isto rano sa prebudim, pozriem si v posteli postu a az ked vstanem tak skonci meranie spanku. Takze napr. dne si odmeral spanok 9h50min, co je pekna hlupost, lebo som spal tam 8 hodin. Naramok xiaomi mi band2 mal toto meranie neuveritelne presne, dokonca ked som sa prebudil v noci o tretej a pozrel na hodiny, tak mi to zameral ako prerusenie spanku