Fitbit Charge HR Small

small

• , zakúpené v NAY Elektrodom

Skvele odporúčam

• , zakúpené v Mobilné telefóny

• Elegantny, sikovny. Spokojnost.
    • Problemom je konektivita, slabsia vydrz baterie. Jazykova podpora je velmi obmedzena. Navody a vsetky informacie su len v anglictine.

Fitbit Charge HR funguje dobre, je elegantny. Motivuje k aktivite ;-) Pomocou aplikacie na mobile, alebo pocitaca je mozne si sledovat profil a zdielat ho s priatelmi.
    Pokial uzivatel nema zariadenie s "najnovsim" operacnym systemom tak nema sancu nacitat udaje a urobit nastavenia. Widows XP je nepouzitelny. Odporucam precitat si navod a rady http://www.fitbit.com/uk/home pred kupou. Je vsak len v anglictine.

• OK

Bez displeja
10 g
Veľkosť
small

Charge HR, Small - Modrá. Bezdrôtový monitor aktivít veľkosti S. Zobrazuje vzdialenosť, kroky, spálené kalórie, čas, budík, ID volajúceho a tepovú frekvenciu Taktiež disponuje aktívnym spánkovým režimom. Ideálne riešenie pre ľudí, ktorý žijú aktívne a chcú mať prehľad o svojich aktivitách. Má moderný dizajn, ktorý sa hodí ku každodenným aktivitám rôzneho druhu. Výdrž batérie je 7 až 10 dní, čiže nemusíte mať každodennú starosť s nabíjaním. Využíva technológiu bluetooth 4.0 Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Fitbit Charge HR jeden z prvých náramok, ktoré kontinuálne monitorujú tvoju tepovú frekvenciu. Tento náramok je jedným z...

Zobraziť celú recenziu na mojesmarthodinky.sk

• , zakúpené v NAY Elektrodom

Skvele odporúčam

• , zakúpené v Mobilné telefóny

• Elegantny, sikovny. Spokojnost.

• prepracovaná aplikácia, v ktorej je možné všetko sledovať
    • HR monitor
    • +- dobrý dizajn
    • monitor spánku + budík
    • vodeodolnosť
    • upozornenia volajúceho - pre mňa zbytočné

Zatiaľ ho mám krátko, ale som zatiaľ spokojný. Uvidíme, či sa nevyskytne niečo. Fitbit som si zvolil hlavne kvôli naozaj prepracovanej aplikácií - tá bola najväčším ťahačom oproti iným značkám. Dúfam, že ma teda nesklame a vydrží mi dlho.
    Asi môžem odporúčať.

• OK

Odporúčam

• Ukazuju cas (obcas)
    • Ukazuju zrejme relativne presny pulz.
    • Automaticke prepnutie do spankoveho rezimu.
    • Uplne nerealny pocet krokov
    • Uplne nerealny pocet vyslapanych schodov
    • Nastavenia iba cez aplikaciu / browser - aj hlupy budik a presny cas sa daju nastavit iba takymto sposobom
    • Zobrazenie casu je mozne iba dvoma sposobmi: spravnym naklonenim hodiniek - co pochopitelne funguje iba ak stojite, alebo tlacitkom na boku hodiniek. Nieje mozne nastavit stale "svietenie" casu.
    • Hodinky ukazuju pulz aj par minut po zlozeni z ruky.
    • Sppankovy rezim sa sice prepne automaticky, ale relna detekcia plytkeho a hlbokeho spanku neexistuje. V zasade sa zobrazuje iba spanok s bodmi v ktorych asi uzivatel nespal.

Webove rozhranie aka dashboard sa snazi zachranit zvysok. Radi ako schudnut, kolko vypit vody a podobne mile ale nepodstatne veci. porovnavam s mojimi garmin fenix 3. Neporovnatelne. Ok, aj cenovo neporovnatelne, ale clovek si povie ze co uz na krokoch mozu vyrobcovia merat inak? Evidentne vsetko. A preco sa na hodinkach neda nastavit ani budik? To je take nedosiahnutelne pre imagesetterov, ako je fitbit? Ved charge hr sa profiluje hlavne ako imidzovy sporttester, takze nieje hanba nechat si ho na ruke aj v obleku/kostyme v praci. Som znechuteny, idem zavesit na bazos, manzelke kupim garminy, nech si na kvalitu remienkov vravi kto chce co chce.

• funkcnost
    • prehladnost
    • vykonnost

Mozno len tolko ze v navode nie je popisane presne pouzivanie
    Avsak ak mate internetove pripojenie lahko najdete vsetky podrobnejsie informacie ohladom pouzivania na webe

• , zakúpené v MF-Elektro.sk

Výborný na celodenné nosenie, bez hrudného pásu, ak chcete sledovať pulz, spálené kalórie atd., veľmi motivujúci, aplikácia funguje bez problémov na počítači aj v mobile, všetko zatiaľ funguje super. Veľká spokojnosť!

• , zakúpené v Alza.sk

• Meranie tepu zapastim

Oplati sa kupit

• , zakúpené v apple4you

• Náramok sa nosí príjemne.
    • Funkcie mi plne vyhovujú.
    • Skúšal som sa s ním aj sprchovať a v pohode.
    • Baterka mi vydrží viac ako 5 dní. No vypol som si budík, a nepoužívam upozornenia. Synchronizujem cca 1x denne.
    • Možnosť nastaviť rôzne aktivity v aplikácií.
    • Automaticky meria spánok.
    • Displej je prehľadný a čitateľný aj v tme.
    • Pôsobí trochu lacným dojmom.
    • Výrobca udáva že nie je vodotesný.
    • Neviem o tom že by sa dali meniť náramky /pravdepodobne sa nebudú dať meniť/.
    • Je k tomu zbytočne veľká krabica.

Myslím si že čo sa týka pomer cena výkon je to to najlepšie na trhu. Pulz mi meria nonstop čo Jawbone up3 nevie. Aplikácie je graficky veľmi pekne spracovaná. Pôvodne som chcel Jawbone up3 no ten ešte teraz nie je na trhu a je otázne kedy.