Heureka.sk - nákupný radca

Filtrovanie:
Vyberte filtreNajlacnejšie ponuky Fitbit Surge Small

apple4you
Obchod overený zákazníkmi

199 recenzií

na sklade

180,00 €

doprava zdarma
RealShop
Obchod overený zákazníkmi

1748 recenzií

do 2 týždňov

249,00 €

doprava zdarma

Alternatívne produkty

Garmin vívosport

Garmin vívosport

od 154,03 € (49 e-shopov)

Fitbit Blaze Large

Fitbit Blaze Large

od 197,02 € (11 e-shopov)

Ďalšia od:

Logo Garmin
Ďalšie chytré náramky Fitbit

Fitbit Surge Small - Špecifikácia

Výrobca

Fitbit

opraviť

Podporovaný OS

Android a iOS

opraviť

S displejom

áno

opraviť

Bez displeja

nie

opraviť

Veľkosť

medium

opraviť

Fitness super hodinky Surge od Fitbit predstavujú dokonalé skĺbenie najnovších technológií na meranie osobných aktivít. Wearable zariadenie, ktoré obsahuje technológie ako GPS, 8 rôznych senzorov a integráciu s mobilnými zariadeniami a tak dokáže používateľovi spoľahlivo poskytnúť komplexný prehľad o športových, ale aj kľudových aktivitách počas dňa a noci. Dizajn Pohodlný remienok vyrobený z pružného elastického materiálu sadne dobre na ruku a hlavne zabezpečí stabilitu, správne priľnutie na ruku kvôli meraniu srdcového tepu. Surge má z produktovej rady Fitbit najväčší 1,25 palcový monochromatický dotykový LCD displej, na ktorom sa zobrazujú nielen aktuálne a namerané hodnoty vašej aktivity, ale aj notifikácie z vášho smartfónu. Surge je dostupný v 3 farbách - modrá, čierna a oranžová....

celá špecifikácia

Recenzie Fitbit Surge Small

mojesmarthodinky.sk

Pridané: 14. júla 2017

Všetky Fitbit naramky v jednom článku. Poradime vam s výberom!

Fitbit Surge dokáže sledovať základnú fyzickú aktivitu, tak ako aj špecifické aktivity, akou je napríklad voľný beh. Nie sú síce lacné (najdrahšie od Fitbitu) ,ale aj keď im pár funkcií chýba, môžu sa pochváliť GPS senzorom priamo v hodinkách, čo nemá žiadny z iných produktov od Fitbit.

Celá recenzia na mojesmarthodinky.sk
Overený zákazník apple4you

Michaela

Pridané: 23. júna 2016

Zakúpený v apple4you

80%

Odporúča produkt
  • GPS, merač pulzu,tempa - kupovala som ich kvôli behaniu, zatiaľ som spokojná
  • náročnejšia inštalácia a synchronizácia. synchronizácia cez PC niekedy neprebehne, treba opakovať. Objednala som si Small remienok a naozaj je veľmi malý,v budúcnosti isto Large.

S produktom som spokojná, nakoľko viem, kvôli čomu som ho kupovala a mala som informácie od známych, ktorí Surge používajú. Používam windowsový telefón, takže toto bola jasná voľba. Každá aktivita zaznamenáva tep, počet krokov, spálené kalórie, pri behu tempo, vyhodnotí, ktorý kilometer ste bežali najefektívnejšie. Toto si môžete pozrieť v prehľadnom grafe. Ešte by som privítala, keby Surge upozorňoval na prekročenie určitej tepovej frekvencie.

» Všetky recenzie produktu (3)

Vývoj ceny Fitbit Surge Small