Fitbit Surge Small

Li-Pol
Bluetooth

• , zakúpené v apple4you

• GPS, merač pulzu,tempa - kupovala som ich kvôli behaniu, zatiaľ som spokojná
    • náročnejšia inštalácia a synchronizácia. synchronizácia cez PC niekedy neprebehne, treba opakovať. Objednala som si Small remienok a naozaj je veľmi malý,v budúcnosti isto Large.

S produktom som spokojná, nakoľko viem, kvôli čomu som ho kupovala a mala som informácie od známych, ktorí Surge používajú. Používam windowsový telefón, takže toto bola jasná voľba. Každá aktivita zaznamenáva tep, počet krokov, spálené kalórie, pri behu tempo, vyhodnotí, ktorý kilometer ste bežali najefektívnejšie. Toto si môžete pozrieť v prehľadnom grafe. Ešte by som privítala, keby Surge upozorňoval na prekročenie určitej tepovej frekvencie.

Podporovaný OS
Krokomer
Typ batérie
Li-Pol
Bluetooth

Surge, Small - Oranžová. Bezdrôtový monitor aktivít veľkosti S. Zobrazuje vzdialenosť, kroky, spálené kalórie, čas, budík, ID volajúceho a tepovú frekvenciu. Ďalej obsahuje music control a GPS. Taktiež disponuje aktívnym spánkovým režimom. Ideálne riešenie pre ľudí, ktorý žijú aktívne a chcú mať prehľad o svojich aktivitách. Má moderný dizajn, ktorý sa hodí ku každodenným aktivitám rôzneho druhu. Výdrž batérie je 7 až 10 dní, čiže nemusíte mať každodennú starosť s Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

1zákazník odporúča produkt
  • Fitbit Surge dokáže sledovať základnú fyzickú aktivitu, tak ako aj špecifické aktivity, akou je napríklad voľný beh. Nie...

Zobraziť celú recenziu na mojesmarthodinky.sk

• , zakúpené v apple4you

• GPS, merač pulzu,tempa - kupovala som ich kvôli behaniu, zatiaľ som spokojná

• GPS
    • vibračné
    • sledovanie spánku
    • nepresnosti v meraní

Zaujímavé hodinky od známeho výrobcu smartwatches. Dizajn hodiniek Fitbit Surge nemusí sedieť každému, ale tieto hodinky sú nabité funkciami. Veľkou výhodou je GPS a hodí sa aj vibračné zariadenie, ktoré nie je samozrejmé u chytrých hodiniek. Hodinky Fitbit Surge vedia merať počet krokov, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie a vďaka výškomeru aj počet poschodí a tep srdca.
    Fitbit Surge sú odolné do 5 ATM a mali by vydržať aj nejaký ten dážď či sprchu, aj keď výrobca to neodporúča.
    Cena hodiniek je dosť vysoká, ale ak chce niekto mať vychytávku, určite tie peniaze nebude ľutovať.
    Viac na http://www.chytrehodinky.sk/2015/06/fitbit-surge.html