Heureka.sk - nákupný radca

Filtrovanie:
Vyberte filtreHeureka pre vás vyberá kvalitné obchodyAko ich vyberáme?

Prečo použiť tlačidlo Kúpiť na Heureke?

Je to jednoduchšie, rýchlejšie, nakúpite z viacerých obchodov naraz a bezpečne. Údaje vyplníte len raz, s reklamáciou vám pomôžeme a garantujeme vrátenie peňazí.

Najlacnejšie ponuky Garmin Vivosmart 3

Ďalšie ponuky obchodov (36)

Alternatívne produkty

Fitbit Charge 2 L

Fitbit Charge 2 L

od 131,00 € (35 e-shopov)

Honor Band 3

Honor Band 3

od 61,20 € (5 e-shopov)

Huawei Band 2 Pro

Huawei Band 2 Pro

od 74,30 € (13 e-shopov)

Ďalšia od:

Logo Garmin
Ďalšie chytré náramky Garmin

Garmin Vivosmart 3 - Špecifikácia

Výrobca

Garmin

opraviť

Hmotnosť

300 g

opraviť

Veľkosť

medium

opraviť

Nový najtenší fitness náramok Garmin Vívosmart 3 je tu! Nový dizajn, funkcie a meranie tepu s Elevate optickým senzorom priamo na zápästí. Vívosmart 3 počíta vaše prejdené kroky počas dňa, nastúpané / zídené poschodia a odmeria čas športovej aktivity. Sleduje srdcový pulz a na základe tejto hodnoty presne počíta spálené kalórie. Monitoruje úroveň vašej kondície pomocou VO2 max a odhadne váš kondičný vek. Nové profily aktivít a počítanie opakovaní prinesie do vášho cvičenia viac pohody a môžete sa sústrediť na správne prevedenie cvikov. Na displeji sa zobrazia sms, prichádzajúce hovory, emaily a iné upozornenia, ak pripojíte Vívosmart 3 ku kompatibilnému smartfónu. !NEPREHLIADNITE - rozmer remienka dĺžka 12,2 - 18,9 cm vhodné pre bežné rozmery zápästia! Prehľad nových funkcií, ktoré...

celá špecifikácia

Recenzie Garmin Vivosmart 3

Overený zákazník INGRAM

M

Pridané: 26. januára 2018

Zakúpený v INGRAM

100%

Odporúča produkt
  • Lahký
  • Veľa funkcii
  • Náramok, aplikácia v mobile, program v pc- všetko má slovenčinu v ponuke
  • Podrobný návod v slovenčine na nete, môžte si predom pozrieť čo všetko náramok dokaze
  • Slabá výdrž batérie, ale to som vedel dopredu.
  • Nemá GPS

Naramok som si vyberal po preštudovaní recenzií a pozretí videa na YT. Chcel som niečo na monitorovanie celodennej aktivity a spánku. Spárovanie s mobilom prebehlo bez problémov(Lenovo Vibe K5 Fingerprint), musíte mať nainštalovanú apku Garmin Connect. Dá sa prepojiť aj s PC cez program Garmin Expres a to káblom ktorý slúži zároveň aj na nabíjanie. Všetko to je v slovenčine, aj náramok má slovenskej menu, čo je veľká výhoda pre jazykovo menej zdatných. Čo sa týka funkcií: náramok nemá gps, čo mne nevadí keďže nie som bežec. Vie počítať kroky, nastupane poschodia, merať tep, kalórie, zvýšenú námahu. Toto všetko robí automaticky. Ďalej zvláda počítať opakovania pri rôznych fitnes cvičeniach s vlastnou váhou alebo činkami. Pri niektorých cvičeniach dokonca rozpozná aký cvik práve vykonavate. Výdrž batérie nie je práve ohromujúca, výrobca sľubuje 5 dní, záleží od používania. Samozrejme to má zobrazovanie správ, volaní, pocasia, ovládanie hudby v mobile, záleží od používateľa čo v nastaveniach povolí, alebo zakaze. Všetko to má vplyv na výdrž batérie.

Overený zákazník hodinky-365.sk

Johanka

Pridané: 16. januára 2018

Zakúpený v hodinky-365.sk

100%

Odporúča produkt
  • Problémy pri párovaní s mobilom

Overený zákazník MP3.sk

posta212

Pridané: 29. decembra 2017

Zakúpený v MP3.sk

90%

Odporúča produkt
  • prehladny display
  • skvela aplikacia na mobile

Overený zákazník hodinky-365.sk

zuzana

Pridané: 24. novembra 2017

Zakúpený v hodinky-365.sk

100%

Odporúča produkt
  • merac spanku a stresu, jednoduchy dizajn, appka po aktualizacii so skvelou prehladnostou

Overený zákazník MP3.sk

Miro

Pridané: 19. augusta 2017

Zakúpený v MP3.sk

100%

Odporúča produkt

Ľahulinký, spoľahlivý vo funkciách fitness, kúpil som ho ale najmä kvôli tomu, že spolupracuje s Windows mobile, kde som predovšetkým požadoval notifikácie. Tieto požiadavky sa nenaplnili, aplikácia vo Windows zamŕzala, neskôr, po hodine, sa odmietala vôbec spustiť. To vlastne aj bol posledný klinček do rozhodnutia ukončenia mojej anabázy Windows mobile. Nie že by som nebol spokojný so systémom, ale neexistujú mobily. Moja 650-ka je parametrami zastaralá, na Surface už čakať nevládzem a nie som ani na sto percent presvedčený, že vôbec príde. Taže vyberám nejaký Android a až potom budem vedieť naplno zhodnotiť nový Vivosmart 3.

Vývoj ceny Garmin Vivosmart 3

Môžete kúpiť v 56 českých obchodoch: Garmin vívosmart 3 od 2 782,00 Kč (109,70 €)