Heureka.sk - nákupný radca

Filtrovanie:
Vyberte filtreHeureka pre vás vyberá kvalitné obchodyAko ich vyberáme?

Prečo použiť tlačidlo Kúpiť na Heureke?

Je to jednoduchšie, rýchlejšie, nakúpite z viacerých obchodov naraz a bezpečne. Údaje vyplníte len raz, s reklamáciou vám pomôžeme a garantujeme vrátenie peňazí.

Najlacnejšie ponuky Garmin Vivosmart 3

4064 recenzií

do týždňa

133,00 €

doprava od 3,90 €
Obchod overený zákazníkmi

1505 recenzií

na sklade

137,57 €

doprava od 4,90 €
Ďalšie ponuky obchodov (26)

Garmin Vivosmart 3 - Špecifikácia

Výrobca

Garmin

opraviť

Hmotnosť

300 g

opraviť

Veľkosť

medium

opraviť

Nový najtenší fitness náramok Garmin Vívosmart 3 je tu! Nový dizajn, funkcie a meranie tepu s Elevate optickým senzorom priamo na zápästí. Vívosmart 3 počíta vaše prejdené kroky počas dňa, nastúpané / zídené poschodia a odmeria čas športovej aktivity. Sleduje srdcový pulz a na základe tejto hodnoty presne počíta spálené kalórie. Monitoruje úroveň vašej kondície pomocou VO2 max a odhadne váš kondičný vek. Nové profily aktivít a počítanie opakovaní prinesie do vášho cvičenia viac pohody a môžete sa sústrediť na správne prevedenie cvikov. Na displeji sa zobrazia sms, prichádzajúce hovory, emaily a iné upozornenia, ak pripojíte Vívosmart 3 ku kompatibilnému smartfónu. !NEPREHLIADNITE - rozmer remienka dĺžka 12,2 - 18,9 cm vhodné pre bežné rozmery zápästia! Prehľad nových funkcií, ktoré...

celá špecifikácia

Recenzie Garmin Vivosmart 3

Overený zákazník MP3.sk

Miro

Pridané: 19. augusta 2017

Zakúpený v MP3.sk

100%

Odporúča produkt

Ľahulinký, spoľahlivý vo funkciách fitness, kúpil som ho ale najmä kvôli tomu, že spolupracuje s Windows mobile, kde som predovšetkým požadoval notifikácie. Tieto požiadavky sa nenaplnili, aplikácia vo Windows zamŕzala, neskôr, po hodine, sa odmietala vôbec spustiť. To vlastne aj bol posledný klinček do rozhodnutia ukončenia mojej anabázy Windows mobile. Nie že by som nebol spokojný so systémom, ale neexistujú mobily. Moja 650-ka je parametrami zastaralá, na Surface už čakať nevládzem a nie som ani na sto percent presvedčený, že vôbec príde. Taže vyberám nejaký Android a až potom budem vedieť naplno zhodnotiť nový Vivosmart 3.

Vývoj ceny Garmin Vivosmart 3

Môžete kúpiť v 36 českých obchodoch: Garmin Vivosmart 3 od 3 618,00 Kč (138,59 €)