Práve prebiehajú Dni dopravy zdarma. Nakúpte za viac ako 15 € v e-shopoch označených ikonou a za dopravu neplatíte.

Recenzie Garmin Vivosmart 3

Náramok splnil očakávania.

Overený zákazník fitnessnaramky.sk

Pridané: 19. augusta 2018

Zakúpený v fitnessnaramky.sk

• Na slnku horšie čitataľný displej
  • Nepočíta spávne výstupy na podlaží

Hodinky splnia všetko podľa popisu, sú elegantne-štíhle, príjemné na nosenie, ľahké. Ani počas spánku nepôsobia rušivo. Určenie BPM je presné (kontrolované iným zariadením). Výdrž batérie u mňa až 7 dní.

Overený zákazník INGRAM

M

Pridané: 26. januára 2018

Zakúpený v INGRAM

• Lahký
  • Veľa funkcii
  • Náramok, aplikácia v mobile, program v pc- všetko má slovenčinu v ponuke
  • Podrobný návod v slovenčine na nete, môžte si predom pozrieť čo všetko náramok dokaze
  • Slabá výdrž batérie, ale to som vedel dopredu.
  • Nemá GPS

Naramok som si vyberal po preštudovaní recenzií a pozretí videa na YT. Chcel som niečo na monitorovanie celodennej aktivity a spánku. Spárovanie s mobilom prebehlo bez problémov(Lenovo Vibe K5 Fingerprint), musíte mať nainštalovanú apku Garmin Connect. Dá sa prepojiť aj s PC cez program Garmin Expres a to káblom ktorý slúži zároveň aj na nabíjanie. Všetko to je v slovenčine, aj náramok má slovenskej menu, čo je veľká výhoda pre jazykovo menej zdatných. Čo sa týka funkcií: náramok nemá gps, čo mne nevadí keďže nie som bežec. Vie počítať kroky, nastupane poschodia, merať tep, kalórie, zvýšenú námahu. Toto všetko robí automaticky. Ďalej zvláda počítať opakovania pri rôznych fitnes cvičeniach s vlastnou váhou alebo činkami. Pri niektorých cvičeniach dokonca rozpozná aký cvik práve vykonavate. Výdrž batérie nie je práve ohromujúca, výrobca sľubuje 5 dní, záleží od používania. Samozrejme to má zobrazovanie správ, volaní, pocasia, ovládanie hudby v mobile, záleží od používateľa čo v nastaveniach povolí, alebo zakaze. Všetko to má vplyv na výdrž batérie.

Overený zákazník hodinky-365.sk

Johanka

Pridané: 16. januára 2018

Zakúpený v hodinky-365.sk

• Problémy pri párovaní s mobilom

Overený zákazník MP3.sk

posta212

Pridané: 29. decembra 2017

Zakúpený v MP3.sk

• prehladny display
  • skvela aplikacia na mobile

Overený zákazník hodinky-365.sk

zuzana

Pridané: 24. novembra 2017

Zakúpený v hodinky-365.sk

• merac spanku a stresu, jednoduchy dizajn, appka po aktualizacii so skvelou prehladnostou

Overený zákazník MP3.sk

Miro

Pridané: 19. augusta 2017

Zakúpený v MP3.sk

Ľahulinký, spoľahlivý vo funkciách fitness, kúpil som ho ale najmä kvôli tomu, že spolupracuje s Windows mobile, kde som predovšetkým požadoval notifikácie. Tieto požiadavky sa nenaplnili, aplikácia vo Windows zamŕzala, neskôr, po hodine, sa odmietala vôbec spustiť. To vlastne aj bol posledný klinček do rozhodnutia ukončenia mojej anabázy Windows mobile. Nie že by som nebol spokojný so systémom, ale neexistujú mobily. Moja 650-ka je parametrami zastaralá, na Surface už čakať nevládzem a nie som ani na sto percent presvedčený, že vôbec príde. Taže vyberám nejaký Android a až potom budem vedieť naplno zhodnotiť nový Vivosmart 3.

Garmin vívosport

Garmin vívosport