GARMIN vivoSmart 4 S/M

• displej by mohol byť farebný

• Funkcnost
    • Ťažšie špár ovanie s telefonom
  • , zakúpené v Gigastore

Hodinky sa rychlo sparovali s mobilom, prehľadne, jednoduche, som spokojna, predtym som si objednala FITBIT, ktore sa nedali sprarovat, musela som kazdy den nulovat krokomer..GARMIN urcite odporucam
    Splnaju vsetko co som ocakavala

Podporovaný OS
Android a iOS
S displejom
Bez displeja
20.4 g
Veľkosť
small

inteligentný náramok • OLED displej • dotykové ovládanie • Bluetooth • barometer • akcelerometer • senzor srdcového tepu • meranie nasýtenia krvi kyslíkom • výpočet spálených kalórií • krokomer + meranie vzdialenosti a rýchlosti • ovládanie hudobného prehrávača v telefóne • predpoveď počasia • spánok • vzdialenosť • notifikácie • turistika • beh • cyklistika • outdoor • fitnes • plávanie • výdrž až 7 dní • vodotesnosť podľa 50 m (5 ATM) • kompatibilné s Android/iOS

• vkusný dizajn, prehľadné informácie na displeji
    • displej by mohol byť farebný

• Funkcnost
    • Ťažšie špár ovanie s telefonom
    • Výdrž baterie
    • Velikost
    • Měří stoupání do schodů (nemají všichni konkurenti)
    • Možnost GPS sledování po propojení s telefonem
    • Pulse Ox měření během spaní
    • Starší model, ale pořád kvalitní a vyrovná se konkurenci
    • Mobilní aplikace je ne úplně přehledná
    • Pulse Ox měření se zaznamenávají pouze během spaní a to je po omezenou dobu (cca 4 hodiny)
  • , prevzaté z Heureka.cz

Hodinky nosím tak týden a zatím jsem z nich naprosto nadšená. Designově jsou drobné a jemné, takže na dámskou ruku ideální. Funkčně taktéž splnily má očekávání, ba je dokonce i předčily. Rozhodně doporučuji.

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Poměrně přesné počítání poschodí i kroků
    • Přesné monitorování spánku - top!
    • Dobrá výdrž baterie - cca 5 dní
    • Příjemně se nosí - lehké, fajn vnitřní materiál
    • Přehledný
    • Dobrá aplikace, která funguje, jak má - i s iPhonem
    • Dá se nosit ke všem outfitům - je nenápadný a decentní
    • , zakúpené v Gigastore

• Garmin connect
      • Pulse Ox
      • Spĺňa očakávania
    • , prevzaté z Heureka.cz

Motivuje k pohybu, vse funguje jednoduse, velmi prehledna aplikace a mobil, Garmin rozhodne stoji za to, rozhodne doporucuji

• , zakúpené v Cycology.cz

• Chýba Slovenský jazyk úplne zbytočne, no nie veľmi to vadí

• ++ Ukazuje hovory , spravy z telefonu.
      • + Pocet krokov
      • + Kalorie
      • + Aktualne pocasie
      • - Automaticky sa prepina na chodzu
      • - Dotykovy displej
      • - Gumeny remienok, je elasticky, zachytava sa.
      • - Remienok sa neda vymenit, ak sa roztrhne , reklamacia

- Vadi mi , ze sa automaticky prepina na chodzu, ked idem dlhsie pesi, vtedy si neviem prepnut naspat hodiny. Displej je dotykovy, ked ma clovek bundu , tak sa aktivuje nieco, co nechcem, aj teraz sa neviem dostat spat k hodinam, vobec sa dvojklikom neviem dostat na hlavnu obrazovku. Neprisla som na to ako tomu zabranit. Mam ich kratko, ale mozno podarujem dcere.

+ Kupila som ich pre pekny dizajn a vyhoda, ze mi ukazuje hovory a spravy , velakrat som totiz na telefon nereagovala, lebo som ho v kabelke nepocula . Ale potrebujem predovsetkym hodiny.