Huawei TalkBand B3 Lite

30 g

• , zakúpené v NAJmobily.sk

• Dlhá výdrž batérie, vyhľadanie telefonu
  • , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Je to co som potreboval spokojnost.

• výdrž batérie

Android a iOS
S displejom
Bez displeja
30 g

Handsfree slúchadlo a hodinky v jednom? Áno, aj to je možné. Huawei TalkBand B3 Lite je zariadením, ktoré v sebe spája 2 inteligentné produkty súčasne. Moderné prevedenie, kvalitné spracovanie a množstvo funkcií sú hlavnými výhodami týchto smart hodiniek.

Kvalitný zvuk

Až 20- pásmový ekvalizér, špičkový mikrofón,  akustická redukcia šumu a okolitého zvuku sa postarajú o to, aby bol každý hovor uskutočnený v najvyššej kvalite.

Okrem toho, dvojitá anténa napomáha stabilizácii hovorov a optimalizuje pripojenie so smartfónom.

Vynikajúci tréner

Huawei TalkBand 3 Lite je inovatívnym produktom, ktorý okrem času zaznamenáva aj iné dôležité informácie o vašej fyzickej aktivite.

Hodinky sú vybavené krokomerom, merajú množstvo spálených kalórií a vždy vás motivujú k tréningu.

Pomocou aplikácie Huawei Wear App si viete nastaviť denné ciele, ktoré chcete cvičením dosiahnuť.

S touto aplikáciou dokážu synchronizovať údaje o cvičení so sociálnymi sieťami.

Okrem toho, vďaka ergonomickému dizajnu sa budú pohodlne nosiť počas spánku, takže môžu monitorovať aj váš spánok.

Lokalizácia zariadenia a notifikácie

Každú notifikáciu z telefónu oznámi vibrovaním.

Informuje o prichádzajúcich hovoroch, SMS správach, či oznámeniach zo sociálnych sietí.

Smart hodinky sú natoľko inteligentné, že dokážu lokalizovať váš telefón v prípade, že ho neviete nájsť.

Nemusíte sa báť ani neskorého príchodu do práce. Budík vás vždy načas prebudí.

Pohodlnosť pri nosení

Po jednoduchom odmontovaní slúchadla z hodiniek je dôležité, aby okrem estetického dizajnu handsfree spĺňalo aj komfort pri nosení.

Hypoalergénne, ergonomické a odolné slúchadlo môžete nosiť celý deň bez zaťaženia.

Špecifikácia:

• Podporovaný operačný systém: Android 4.4 a novší, iOS 8.0 a novšie

• , zakúpené v NAJmobily.sk

• Dlhá výdrž batérie, vyhľadanie telefonu
  • , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Je to co som potreboval spokojnost.

• výdrž batérie
    • bez možnosti zmeny displeja

• Funguje dobre

• prakticke handsfree
    • velkost
    • dobra pripojitelnost cez bluetooth
    • prijatelna cena

Pre mna ako profesionalneho vodica, ktory nechce mat handsfree cely den v uchu, je to velmi dobre a prakticke riesenie ako prijimat telefonicke hovory. Prijatelna cena za to co vyrobok ponuka. Mam 2 farebne verzie a som s nimi velmi spokojny!

• , zakúpené v vasmobil

• Splna to, na co bol kupovany, cize na telefonovanie
    • Displej nieje dotykovy, vsetko sa ovlada len jednym tlacitkom
    • Neda sa vybrat ine zobrazenie casu ako napr. na talkband B3 classic, ktory mam, tento B3 lite bol kupovany pre muza, jemu islo hlavne o telefonovanie
    • Takisto sa neda navolit do naramku zoznam najpouzivanejsich cisel (na B3 classic to ide). To je pre mna dost minus, strasne som si na to zvykla, je to super vec, netreba potom vobec vytahovat mobil z vacku alebo v aute je to super

V podstate za tu cenu 62€ je to postacujuce, ale kto bol zvyknuty na nieco lepsie, ucidi v tom nevyhody. B3 classic je podla mna lepsi vychytanejsi s viac funkciami ale stoji raz tolko. Kto nieje moc narocny tak bude spokojny. Muz k nemu nema vytky, len to ulozenie kontaktov do naramku, to jedine mu chyba

• Hansfree velmi dobrý pomocník
    • dizajn spracovanie
    • konecne naramok ktorý mi nepada z ruky
    • bezdotykovy dysplay
    • ukazovatel cas spánku
    • pocuvanie hudby z mobilu co ma moc prekvapilo
    • jednoznacne bateria nabíjanie kazde 3-4 dní
    • chýbaju tam stopky co na taketo hodinky bi to malo byt samozrejmostou

Hodinky som dostal od znameho ako darcek kedze mal dva podobne kusy co sa týka spracovania celkom super bal som sa ze mi to pocas plavania bude vypadavat z naramnku vodotesnost je celkom dobra aj ked po 45 min plavani najdem v naramku vodu ale to sa ocistit co kritizujem bateriu cakal som nejaku vacsiu kapacitu co bi mal mat naramok za 85 e v zaklade potesi pripojitelnost k telefonom skvelý pomocník na cestach kde nemusim hladat mobil staci mat pripojene cez bluethoot zazvoni a zdvihnem zvuk volania ocakaval som nieco lepsie ale uspokojilo to moje ocakavanie som s nim spokojny a odporucam ho cloveku ktorý travi vacsinu casu na cestách