Jawbone UP MOVE

S displejom
Bez displeja
6.8 g

• , zakúpené v Alza.sk

• Batéria, píšu výdrž pol roka, o tom sa presvedčím, no ak je to pravda, tak je to OK!
    • Ľahko sa nosí, robí čo má! Palec hore!
    • Nikde nie je uvedené, že to nevibruje!
    • Neodradilo by ma to síce od kúpy, ale aspoň by som dopredu vedel, že tichý budík tu nenastavím!
    • Pretože predtým som sa Jawbone UP24 a tam som to využíval a bolo to veľmi fajn, ibaže veľkosť aj tá naväčšia, ma tlačila !!!

Vybral som si tento produkt, lebo predtým som vlastnil UP, takže mám s ním skúsenosti!
    UP MOVE je jednoduchšie spracovanie, ale snáď nie tak náchylné na poškodenie!
    Tento jednoducho zaklipnem a je to, takže praktické!
    Cenovo je lacnejší akoiné výrobky Jawbone, prijal by som aj cenu okolo 20€!

Podporovaný OS
Android a iOS
S displejom
Bez displeja
6.8 g

Cenovo dostupný monitor aktivity a spánku, ktorý vám pomôže stať sa aktívnym a zmeniť váš životný sťýl. Novinka od výrobcu Jawbone, ktorý má na trhu už známe fitness náramky Jawbone UP, UP24 a high-end model UP3. Teraz prináša Jawbone UP MOVE, ktorý má ambíciu osloviť ešte viac používateľov.

Dizajn a spracovanie

Pestré farebné prevedenie určite zaujme mladšiu generáciu, ale samozrejme aj všetkých ostatných, ktorí hľadajú štýl. Na výber je 5 farebných kombinácií čierna, modrá, vínová, rubínová a sivá. Ako príslušenstvo je možné dokúpiť farebný remienok v 2 veľkostiach, takže MOVE môžete nosiť ako klip na opasku alebo ako fitness náramok na zápästí.

Samotný senzor UP MOVE je vyrobený z materiálu podobnému nylonu a anodixovaného hliníka. Puzdro, do ktorého sa vkladá (klip) je a z hypoalergénnej gumy.

Váži menej ako 7g, čo robí z neho jeden z najľahších monitorov aktivity na trhu.

Čo všetko dokáže

Zoznam monitorovaných osobných hodnôt:

• Meria kroky, spálené kalórie, celkovú prejdenú vzdialenosť
  • Kvalita spánku
  • Záznam jedálnička

Funkcie:

• Smart Coach
  • Automatické rozpoznanie aktivity
  • Zobrazuje aktuálny čas

Ovládanie

UP MOVE sa ovláda stlačením kruhového tela, ktoré funguje ako spínač.

Jedným stlačením aktivujete normálny režim pre monitorovanie aktivity počas dňa a uvidíte zároveň aktuálny progres v plnení cieľa.

Dvojité stlačenie a podržanie zapína režim "stopky" kedy sa meria trvanie práve prebiehajúcej aktivity, športu.

Aktuálny čas zobrazíte dvojitým stlačením, rozsvieti sa príslušný počet svetielok po obvode.

Dlhším podržaním tlačidla aktivujete mód spánku, ktorý je doplnený rozsvietením ikony mesiaca. Dosiahnutý progres zistíte po trojitom stlačení.

Tak ako Jawbone UP3 prináša novú vylepšenú funkciu smart coach, ktorá vám na základe nameraných hodnôt od aktivít, cez spánok až po kalórie bude odporúčať ďalšie osobné ciele a výzvy, prezentovať aktuálny stav a mnoho ďalšieho.

Mobilná aplikácia a synchronizácia

Monitor aktivity Jawbone UP MOVE používa existujúcu aplikáciu Jawbone UP app, ktorá je dostupná pre zariadenia s OS iOS a Android. Obidve aplikácie sú dostupné zadarmo.

Synchronizácia údajov s vašim smartfónom prebieha pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth 4.0 (skontrolujte si kompatibilitu).

Nová mobilná aplikácia UP app je zviazaná s novým Smart Coach systémom, ktorý analyzuje údaje z UP MOVE a ponúka používateľovi osobné rady v dosahovaní stanovených cieľov. Čím viac budete UP MOVE používať, tým bude Smart Coach lepšie chápať vaše potreby a jeho rady budú efektívnejšie a spoľahlivejšie.

Kompatibilné zariadenia

Apple iOS (verzia 7 a vyšší):

• iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus
  • iPod Touch 5.Gen
  • iPad 3.Gen, Mini, Air

Android (Android 4.3 a vyšší):

UP MOVE podporuje viac mobilných zariadení, garantované sú:

• Samsung Galaxy Grand 2, Note 2, Note 3,
  • Samsung Galaxy S3, S4, S5
  • HTC One, HTC One (M8), HTC Droid DNA, HTC One (Max)
  • LG G3, LG Nexus 4, LG Nexus 5

• Hmotnosť 6.8g
  • Batéria - CR2032 3V 225mAh
  • Výdrž batérie – 6 mesiacov
  • Displej – 12 LED indikátorov
  • Vodeodolnosť – odolný voči dažďu, potu, postriekaniu vodou, sprchovanie, nie je vhodný na plávanie

Obsah balenia • Monitor aktivity UP MOVE, klip UP MOVE, batéria, rýchly návod

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Alza.sk

• Ľahko sa nosí, robí čo má! Palec hore!
    • Nikde nie je uvedené, že to nevibruje!

UP MOVE je jednoduchšie spracovanie, ale snáď nie tak náchylné na poškodenie!
    Tento jednoducho zaklipnem a je to, takže praktické!
    Cenovo je lacnejší akoiné výrobky Jawbone, prijal by som aj cenu okolo 20€!