LAMAX BFit Pro

Li-ion
Zobrazenie času
Bluetooth

• , zakúpené v MP3.sk

Komunikácia z obchodom veľmi dobrá co sa týka tovaru mala som problém ich spustiť treba si stiahnuť aplikáciu a potom to ide, kroky ráta dobre pri biciklovani je to nanič ale za tie peniaze je to ôk, tep počíta presne kalórie len orientačné a sms ku môj telefón nepodporuje tak som to nevedela separovať ináč v celku som spokojna

• , zakúpené v Obchodný dom Bojná

• Pekný , vyzerá slušne a nenápadný
    • automaticky sa prepína do módu monitorovania spánku a vyhodnocuje jeho kvalitu
    • ukáže spálené kalórie, nachodené kroky , spálené kalórie a všetko možné
    • Batéria , ktorá vydrží veľmi dlho nabitá. Náramok nabíjam približne raz do týždňa.

Už ani neviem , čo dodať. Naozaj veľmi kvalitný výrobok , odporúčam všetkým.

(značka)

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás Vaše spokojenost.

• , zakúpené v Alemat.sk

• skúšala som vodeodolnosť a naozaj bez problémov
    • funkciu tichého budenia každodenne oceňujem
    • materiál náramku

Všetky potrebné funkcie, ktoré som od inteligentných hodiniek očakávala naozaj spĺňa.

(značka)

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás, že jste s naším výrobkem spokojená.

Podporovaný OS
Li-ion
Zobrazenie času
Bluetooth

Meranie tepu 24 hodín denne
Správne fungovanie srdca je dôležité pre zdravie aj dlhovekosť. BFit PRO je vybavený senzorom tepovej frekvencie, ktorú navyše sníma v pravidelných intervaloch 24 hodín denne. Po celú dobu nosenia náramku, tak máte prehľad o vašej srdečnej aktivite a v priebehu cvičenia o úrovni intenzity kardia.

Maximálne nasadenie aj pod vodou
Vďaka desaťdňovej výdrži batérií a integrovanému USB konektoru nemusíte rozmýšľať nad tým, kedy a kde budete náramok nabíjať. Môžete ho mať na ruke celý deň a dokonca sa s ním aj bezstarostne kúpať. V noci navyše sám rozpozná, kedy spíte a začne vyhodnocovať spánkovú aktivitu.

Fitness tréner na zápästí
BFit PRO uchováva dáta o vašej aktivite a zobrazuje jej denný súhrn na časovej osi. Priamo na náramku možno zvoliť vykonávaný šport, spustiť stopky alebo dýchacie cvičenie. Pokiaľ je v blízkosti váš mobilný telefón, náramok dokáže zobrazovať predpoveď počasia a upozornenie na správy, či hovory. Pri pohybových aktivitách dokonca využíva GPS telefónu a zaznamenáva údaje o polohe.

• Kroky, srdečný tep, spánok, kalórie…

Senzor srdečného tepu, krokomer a spánkový senzor zhromažďujú údaje o vašej aktivite vo dne aj v noci. V aplikácii si potom môžete prehliadať prejdené množstvo krokov, spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť a ďalšie ukazovatele v podobe štatistík a grafov.

• Podpora viacerých športov

Pred začiatkom aktivity môžete zvoliť jeden zo 14 typov športovania ako napríklad fitness, beh, futbal, horolezectvo a ďalšie. V súhrne tak budete mať aktivitu rozdelenú podľa športu a samotné meranie je prispôsobené konkrétnej vykonávanej aktivite.

• Cerifikácia IP67

Odolnosť náramku zodpovedá štandardu IP67. To znamená, že okrem namočenia a potu, zvládne aj tridsať minútové ponorenie do vody s hĺbkou 1meter a je odolný proti vniknutiu prachu alebo drobných častíc.

• Upozornenie na hovory, SMS a notifikácie

Po spárovaní s mobilným telefónom náramok zobrazuje upozornenie na správy, notifikácie a prichádzajúce hovory. Dokáže takisto vyhľadať telefón a diaľkovo ovládať spúšť fotoaparátu.

• Prepojená GPS

Aplikácia náramku dokáže využívať GPS vášho telefónu a ukladať dáta o polohe. Namerané vzdialenosti sú tak neporovnateľne presnejšie a pri aktivitách je ukladaná aj mapa so zdolanou trasou.

• Predpoveď počasia

Po prepojení s telefónom dokáže náramok priamo na displeji zobraziť predpoveď počasia. Môžete si tak byť istí, že vás v priebehu športovania alebo cesty do práce nezastihne napríklad nečakaný dážď.

• Ovládanie hudby

Pri počúvaní hudby vášho telefónu je možno náramok použiť ako diaľkový ovládač. Priamo na displeji vidíte, aká hudba momentálne hrá a môžete prepínať skladby alebo pozastaviť prehrávanie.

• Rôzne vzhľady základnej obrazovky

Okrem presného času synchronizovaného s telefónom, vám náramok môže zobrazovať aj údaje o počasí a vlhkosti vzduchu. Záleží len na vás, aké rozloženie displeja alebo ciferníku hodín si zvolíte.

• Dva náramky v balení

Okrem základného čierneho náramku je súčasťou balenia takisto červený športový. Oba náramky sú vyrobené z pohodlného materiálu a dajú sa jednoducho vymieňať.

• Automatický spánok a tiché budenie

Náramok sám rozpozná, že zaspávate a automaticky sa prepne do režimu vyhodnocovania spánku. Ráno vás potom v zvolenom čase prebudí tichou vibráciou na ruke.

• Motivuje k aktivite

Ak sa dlhšiu dobu nehýbete, môžete si nastaviť upozornenie na nečinnosť a náramok vám vo zvolenom intervale pripomenie, že sa máte zodvihnúť zo stoličky. Priamo v menu náramku môžete spustiť aj dychové relaxačné cvičenie.

• Až 10 dní na batériu a USB nabíjanie

Náramok vydrží na jedno nabitie okolo 10 dní. Vďaka integrovanému konektoru ho potom stačí len vybrať z gumového remienku a na približne hodinu a pol zapojiť do USB.

Obsah balenia

• , zakúpené v MP3.sk

• , zakúpené v Obchodný dom Bojná

• Pekný , vyzerá slušne a nenápadný
    • ukáže spálené kalórie, nachodené kroky , spálené kalórie a všetko možné

Už ani neviem , čo dodať. Naozaj veľmi kvalitný výrobok , odporúčam všetkým.

(značka)

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás Vaše spokojenost.

• , zakúpené v Alemat.sk

• skúšala som vodeodolnosť a naozaj bez problémov
    • funkciu tichého budenia každodenne oceňujem
    • materiál náramku

(značka)

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás, že jste s naším výrobkem spokojená.

• , zakúpené v Andrea Shop

• meranie tepu
    • funguje pod vodou
    • občas ma vyrušujú časté notifikácie avšak to je možné samozrejme vypnúť

Určite praktická kúpa ,tento produkt som veľmi potrebovala.

• , zakúpené v Landeria

• veľmi rýchle nabíjanie
    • nechýba ani podpora notifikácií fb,...atď
    • nemá zabudovanú GPS

Dizajn , spracovanie aj funkcia ma príjemne prekvapila.

• , zakúpené v F-mobil.sk

• ideálna hmotnosť a komfortné pri nosení
    • výber z niekoľkých podôb ciferníku
    • ťažšie čitateľný displej na slnku

Super multifunkčné inteligentné hodinky.

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

• doslova nabitý funkciami
    • dizajn ma zaujal
    • nenašiel som negatíva

Naozaj som nemyslel , že sa takéto smarthodinky stanú mojim každodenným doplnkom no akonáhle som si na ne zvykol už ich nedám z ruky.

• , zakúpené v iSpot.sk

• náhradný náramok súčasťou balenia
    • pekný dizajn
    • super funkce
    • zatiaľ nič

Šikovné hodinky , príjemne ma prekvapili koľko funcií majú.

• , zakúpené v iSpot.sk

• dobré rozmery
    • super kombinácia smart hodiniek a vkusného dizajnu
    • zatiaľ nič

Praktické hodinky , môžem len odporučit.

• , zakúpené v TuNakúpim.sk

• vodeodolný
    • oceňujem notifikácie smsiek a hovorov
    • monitor spánku mi nepríde najspoľahlivejší

Dal som na recenzie na internete, zakúpil práve tieto hodinky a účel plnia nad mieru mojich očakávaní .