Práve prebiehajú Dni dopravy zdarma. Nakúpte za viac ako 15 € v e-shopoch označených ikonou a za dopravu neplatíte.

Recenzie Sony SmartBand Talk SWR30

Overené recenzie Sony SmartBand Talk SWR30

janikaBA

Pridané: 17. augusta 2018

Zakúpený v MP3.sk

Dlhá výdrž, dobrý pomer cena-výkon, málo aplikácií

mat

Pridané: 1. júla 2018

• lahke
  • pekne
  • citatelne
  • zatial som nenasiel manual v SK jazyku, ale viem EN

nemal som este cas podrobnejsie hladat, javia sa uzitocne, len neviem, akym sposobom pocitaju kroky, umoznuju rozne moznosti zobrazenia na displeji, dokonca s foto podla vyberu, samozrejme čb.

Status1

ok

www.pda.sk

Pridané: 11. októbra 2015

Recenzia: SONY SmartBand Talk

SmartBand Talk je veľmi vydareným a elegantným produktom v oblasti wearables v podaní spoločnosti SONY. Samozrejme aj tu sa nájde pár múch.

Celá recenzia na www.pda.sk

www.gamesite.sk

Pridané: 22. apríla 2015

Sony Smart Band Talk - Recenzia – Gamesite.sk

Vzhľadom na pomerne vysokú cenu hodiniek, presahujúcu 160 EUR, by sme čakali viac funkcií ako len krokomer, telefonovanie a zobrazovanie času. Chýbal nám napríklad merač tepu, ktorý by sa zišiel pri športových aktivitách alebo na to, ako veľmi vám zvýšil tep šéf v práci. Telefonovanie je na zlej úrovni, pretože reproduktory hodiniek sú málo výkonné, ovládanie hodiniek je taktiež slabo vybavené po hardvérovej aj softvérovej stránke. Na hodinkách sa nám páčila ich prachu a vode odolnosť. Nemuseli sme si ich skladať ani pri plávaní. Ľahko poškriabateľný a nepodsvietený displej nás tak isto nepotešil – veď predsa hodinky nepoužívame len za bieleho dňa. Výdrž batérie je nízka a potreba častého nabíjania cez microUSB konektor znižuje tesnosť krytu.

Celá recenzia na www.gamesite.sk
Overený zákazník MobilPC

MarciNit

Pridané: 21. januára 2015

(Upravené 21. januára 2015)

Zakúpený v MobilPC

• Vlastnosti,funkcie zhodne s popisom.

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3