TECHNAXX CLASSIC TX-37

100 g

• , zakúpené v SHARK.sk

• pre nenarocnych vhodny vyber
    • slabsi manual, na niektore veci som musel prist skusanim

hladal som nieco jednoduche, aby som zistil, ci ma cenu v buducnosti investovat do kvalitnejsieho. Pre tento ucel to je dobra volba.

Podporovaný OS
Android a iOS
S displejom
Bez displeja
100 g

Náramok Technaxx Fitness Classic, OLED, Bluetooth 4.0., Čierny.

Klasický športový náramok Technaxx TX-37 padne na ruku ako uliaty a o nič viac sa nemusíte starať.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v SHARK.sk