UMAX U-Band 107 HR

22 g
Krokomer
Bluetooth

• , zakúpené v MP3.sk

• Mohli by byt vačšie ikony.
  • , zakúpené v OKAY.sk

• dá sa spárovať len s jedinou aplikáciou
  • , zakúpené v MP3.sk

primeraná kvalita za rozumnú cenu.

Podporovaný OS
Snímač tepu
22 g
Krokomer
Bluetooth

chytré hodinky UMAX • typ displeja: OLED • uhlopriečka: 0,49" • senzor tepovej frekvencie: Silicone Labs • pohybový senzor: Kionix kx022-1022 • Bluetooth 4.0 + EDR • kapacita batérie: 70 mAh • prevádzková teplota: -10 – 45 ºC • 2pinový konektor s USB káblom • aplikácia: Verifit 2.0 • aplikácia kompatibilná s iOS 7.0 a Andriod 4.3 a vyššie • hmotnosť: 22 g • rozmery meriacej jednotky: 40,9 × 20,0 × 12 mm • dĺžka pásika: 26 cm • farba: čierna Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v MP3.sk

• Mohli by byt vačšie ikony.

• Skvelý

Celkovo odporučam tento naramok

• velkost
    • poskytovane informacie - spalenie kalorii, meranie tepu, atd
    • dobre sedi na ruke
    • synchronizacia s telefonom
    • rozdielne namerane hodnoty v porovnani s inym zariadenim
    • obmedzeni pocet notifikacii

toto bol prvy kontakt s inteligentym naramkom, za zaciatku som s nim bol velmi spokojny ale ked sa data mali preniest na mobil tak bol problem nikdy to neprebehlo v poriadku a bez opetovneho skusania, na forach som sa docital ze treba aplikaciu odistalovat a potom nanovo tak to mi pride neprimerane. skusal som s naramkom aj samsung gear fit pro a tu ma prekvapil rozdielne meranie krokov kde niekedy bol rozdiel aj 500 krokov. co sa tyka notifikacii tak to bolo celkom ok hlavne ked vam niekto zvonil atd ale ponukal obmedeny pocet notifikacii napr. viber v zozname vobec nebol. ale za tu cenu ok. keby nebol problem s aplikaciou co pre mna najvacsi minus tak by som si ho nechal takto zariadenie vraciam.

• , zakúpené v OKAY.sk

• dá sa spárovať len s jedinou aplikáciou
  • , zakúpené v MP3.sk

primeraná kvalita za rozumnú cenu.

• Za tuto cenu super produkt

Pouzivam ho par dni ale som celkom spokojny ajked krokomer obcas zaostane ale zaznamena to aj v appke presny pocet prejdenych korkov.tep meria dobre (remienok rteba mat pritiahnuty).budik super po par sekundach vibrovania som sa prebral , spanok zaznamena presne . Za takuto cenu by som ho nemenil

• Dobrá cena to je všetko
    • Ja som ich vyhral. A daroval som ich bo sklamanie na maximum. Čo dávali informácie tak človek si mysli že fakt na cenu super, ale opak je pravdou. Funkcie ma sklamali ako aj výdrž batérie. keď sa s hodinkami pracuje často nabíjate. Mam teraz iné a som s nadmierou

V žiadnom prípadne by som ho nedoporučoval ďalším ľuďom pokiaľ sú aspoň trocha náročný. Ak človeku ide o design namiesto kvality tak možno áno. Za tú cenu nečakajte kvalitu.

• , zakúpené v Internetový obchod Digicom 2012

Kvalitny vyrobok, dobra cena

• , zakúpené v Internetový obchod Digicom 2012

Kúpil som to ako dar. Zatiaľ potvrdená spokojnosť.
    Osobne som ešte všetky funkcionality nevyskúšal.